ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne to najlepszy wybór dla osób wymagających, zabieganych i zapracowanych. Jeśli masz nietypowe potrzeby dotyczące biegłości językowej, też powinieneś zastanowić się nad prywatnymi zajęciami z lektorem. Podczas zajęć indywidualnych czas poświęcimy tylko Tobie. Dla większości osób zajęcia indywidualne to najefektywniejsza forma zajęć z języka obcego. Rezultaty nie każą na siebie długo czekać!

JESTEŚMY DLA CIEBIE

W trakcie zajęć indywidualnych zyskasz szansę realizacji programu dostosowanego do Twojego poziomu i Twoich potrzeb. Konwersacje, pisanie e-maili, powtórka z gramatyki - skupimy się na ćwiczeniu umiejętności, funkcji oraz środków językowych, które są dla Ciebie najważniejsze. Nawet lektora wybierzemy specjalnie pod Twoim kątem. To, z kim się uczysz, też ma przecież ogromne znaczenie.

ZAJĘCIA U CIEBIE W DOMU

Jeśli nie masz czasu, żeby zjawić się w naszej pracowni językowej, nasz lektor bardzo chętnie odwiedzi Cię w domu i poprowadzi Twoje zajęcia w domowym zaciszu.

ZAJĘCIA U CIEBIE W FIRMIE

Jesteś zapracowanym człowiekiem i nie możesz sobie pozwolić na przyjeżdżanie do naszej pracowni? My przyjedziemy do Ciebie! Jeśli tylko chcesz, chętnie poprowadzimy zajęcia w Twoim miejscu zatrudnienia.

DOFINANSOWANIE DO ZAJĘĆ

Nasze zajęcia są w pełni udokumentowane. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę za zajęcia oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie. Twój pracodawca jest gotów dofinansować Twoje zajęcia z języka obcego? Zapraszamy do nas - Ty zajmiesz się nauką, a pracownicy naszego biura rozliczą się z Twoją firmą i zajmą przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów.