Lato w pełni, a my mamy już dla Was ofertę kursów grupowych, z którymi startujemy jesienią.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was naszą popularną klasykę, czyli angielski ogólny i konwersacje oraz dwa zupełnie nowe kursy specjalistyczne.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Improve

angielski wilanów

Kurs przeznaczony dla osób znających angielski na poziomie niższym średnio-zaawansowanym, które chcą poprawić swoją praktyczną znajomość języka.

Jak zwykle na kursach rocznych, poświęcimy się doskonaleniu wszystkich sprawności językowych: sprawności rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu pisanego oraz pisania, ale przede wszystkim sprawności mówienia.

Wzbogacimy Wasze słownictwo, popracujemy nad gramatyką, wprowadzimy przydatne zwroty i poćwiczymy wykorzystanie nabytej wiedzy w praktyce, a wszystko to w jak najbardziej zajmujący sposób.

Przygotujcie się na intrygujące ćwiczenia, odgrywanie ról, materiały wideo oraz gry, materiały autentyczne i ciekawe teksty.

Chcemy, żeby ten kurs był dla Was wyjątkowo owocny – zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu.

Poziom: B1

2 x 90 minut w tygodniu

grupa: 3 – 5 osób

wtorek i czwartek

19:00 – 20:30

startujemy 29 września

Zajęcia poprowadzi:

Zuza Korolczuk

Zapisz się

Speaking with Jacob

angielski konwersacje

Kurs konwersacyjny zaplanowany z myślą o osobach znających język angielski na poziomie zaawansowanym, które chcą poćwiczyć mówienie i rozumienie ze słuchu oraz wzbogacić słownictwo.

Czekają Was rozmowy na intrygujące tematy, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz osłuchanie z amerykańskim akcentem.

A wszystko, jak zawsze, w przyjaznej atmosferze, przy filiżance kawy lub herbaty.

Chcemy, żeby konwersacje stanowiły dla was przyjemny wstęp do weekendu, dlatego zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu w piątek wieczorem.

Poziom: B2-C1

1 x 60 minut w tygodniu

grupa: 3 – 5 osób

piątek

18:45 – 19:45

startujemy 2 października

Zajęcia poprowadzi:

Jacob Powell

Zapisz się

Business English

Business English Wilanów

Kurs przeznaczony dla osób znających angielski na poziomie zaawansowanym, którym zależy na szlifowaniu swoich umiejętności językowych w kontekście jak najbardziej zbliżonym do tego, w którym używają go w pracy.

Podczas tego kursu również skoncentrujemy się na udoskonalaniu poszczególnych sprawności językowych: mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu pisanego.

Tym razem jednak umiejętności językowe będziemy ćwiczyć specyficznie na potrzeby codziennych zadań, którymi zajmujecie się w pracy: prowadzenia rozmów telefonicznych, pisania e-maili, przygotowywania i wygłaszania prezentacji, brania aktywnego udziału w zebraniach, podróży biznesowych.

Wiemy, że jesteście zapracowani, więc zajęcia będą się odbywać tylko raz w tygodniu.

Poziom: B2+/C1

1 x 90 minut w tygodniu

grupa: 3 – 5 osób

wtorek

19:30 – 21:00

startujemy 6 października

Zajęcia poprowadzi:

Marta Runowska

Zapisz się

English in Medicine

English in Medicine

Kurs przeznaczony dla osób znających angielski na poziomie średniozaawansowanym, które pracują w zawodach medycznych. Stworzony z myślą o tych z Was, którzy mają codzienny kontakt z pacjentem obcojęzycznym. Przyda się zarówno lekarzowi i pielęgniarce, jak i stomatologowi, ratownikowi medycznemu, fizjoterapeucie lub dietetykowi.

Poszerzymy słownictwo z zakresu medycyny i udoskonalimy wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie, rozumienie ze słuchu i rozumienie tekstu pisanego w kontekście sytuacji, z jakimi najczęściej spotykacie się w pracy.

 

Nauczymy się zadawać pacjentowi pytania i odpowiadać na jego pytania, podawać wskazówki, opisywać procedury medyczne, rozmawiać o komplikacjach, a nawet uspokajać pacjenta. Uzupełnimy słownictwo dotyczące bólu, symptomów choroby, wyglądu i zachowania, zawodów medycznych. Zrobimy notatki po angielsku, napiszemy e-mail, przeczytamy kilka ciekawych artykułów i skorzystamy z materiałów autentycznych.

Wiemy, że macie napięty grafik, więc zajęcia będą się odbywać tylko raz w tygodniu.

Poziom: B1

1 x 90 minut w tygodniu

grupa: 3 – 5 osób

czwartek

19:20 – 20:50

startujemy 8 października

Zajęcia poprowadzi:

Zuza Korolczuk

Zapisz się

Już dzisiaj sprawdź swój poziom znajomości języka angielskiego. Rozwiąż nasz test.