NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Uwielbiamy się bawić. I dlatego nie przegapimy okazji, żeby się trochę powygłupiać, pośpiewać, potańczyć, porysować i posłuchać bajek albo obejrzeć pasjonujący eksperyment. A wiecie kiedy uważamy zabawę za najbardziej udaną? Kiedy jej mali uczestnicy zaczynają rozumieć język angielski i się nim posługiwać. Zapraszamy dzieci na wyjątkowe zajęcia w Miasteczku Wilanów, podczas których zabawa i aktywność staną się okazją do oswojenia i pokochania języka angielskiego.

JAK FRIENDS PRACUJĄ Z DZIEĆMI?

Łączymy metodę naturalną (mówienie do dzieci prostym językiem, tak, jak rodzice zwracają się do maluchów, które dopiero uczą się mówić) z metodą polisensoryczną (odkrywanie języka obcego wszystkimi zmysłami) oraz Total Physical Response (tworzenie skojarzeń z ruchem). „Zanurzamy” dzieci w języku – na zajęciach z języka angielskiego rozmawiamy z dziećmi wyłącznie po angielsku. I – to nie bez znaczenia – pracujemy wyłącznie w małych grupach (maksymalnie 6 osób). Dlaczego? Dlatego że chcemy poświęcić każdemu dziecku tyle czasu, na ile zasługuje, czyli jak najwięcej.

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ NA ZAJĘCIACH?

Pomoce wizualne, karty obrazkowe, aktywność ruchowa (gry, taniec) aktywność manualna, piosenki i muzyka, wierszyki i wyliczanki, pacynki i zabawki, bajki i opowiadania – to wszystko pojawia się na naszych zajęciach. A na dodatek oczywiście dbamy o dobrą zabawę, bo dobre skojarzenia to ten rodzaj motywacji, który pozwala na sukces również w przyszłości.

GRUPY 2017/2018

 

angielski dla najmłodszych w wilanowie

RACING RABBITS

angielski dla dzieci w wieku 4 lat

1 x 45 minut w tygodniu

grupa 3 - 6 osób

piątek

17:45 - 18:30

Startujemy 22 września

Zajęcia prowadzi

Magda Kwiecińska

 

angielski dla zerówki wilanów

MIGHTY MONKEYS

angielski dla dzieci w wieku 5 lat

1 x 55 minut w tygodniu

grupa 3 - 6 osób

poniedziałek

17:45 - 18:40

Startujemy 18 września

Zajęcia prowadzi

Magda Kwiecińska

 

angielski dla dzieci w wieku szkolnym , miasteczko wilanów

TERRIFIC TIGERS

angielski dla dzieci w wieku 6 lat

1 x 55 minut w tygodniu

grupa 3 - 6 osób

środa

17:45 - 18:40

Startujemy 20 września

Zajęcia prowadzi

Magda Kwiecińska