Który język wybierzesz dla siebie?

ENGLISH

Międzynarodowy język biznesu, polityki oraz kultury. Klucz do informacji z najdalszych zakątków globu. Pierwszy uniwersalny język ludzkości. Czy wiesz, że posługują się nim już prawie dwa miliardy ludzi? A Ty?

ESPAÑOL

Madryt i Barcelona. I Meksyk, i Argentyna. I Karaiby, i… Czy wiesz, że hiszpański to trzeci najpowszechniejszy język na Ziemi? Słoneczny kierunek, kolorowy świat Gaudiego oraz Almodovara, gorące flamenco i zimna cava...

FRANÇAIS

Wiesz z jakiego języka pochodzą słowa amant, fryzjer i parasol? Francuskiego warto się uczyć, a już nie można nie znać go chociaż trochę, kiedy planuje się wakacje w Prowansji albo zwiedzanie Paryża.

ITALIANO

Nie czekaj do kolejnych wakacji! Już dziś wybierz się z nami w podróż do kraju pizzy i espresso, wzgórz Chianti i wulkanicznych wysepek, załóż ciemne okulary i zacznij mówić językiem pięknych Włoszek i Włochów flirciarzy.

DEUTSCH

Ordnung ist das halbe Leben. Unordnung ist die andere Hälfte. Przekonaj się, że Niemcy, choć sumienni, punktualni i uczciwi, to nie nudziarze bez emocji i fantazji. Zacznij swoją przygodę z niemieckim.

POLISH FOR FOREIGNERS

Are you an expat working with the Poles? A student struggling with academic Polish? A tourist eager to make friends with the Polish? Try our one-to-one courses adjusted to your needs and pace of learning.