Zuza Korolczuk

angielskiLektor języka angielskiego i konsultant metodyczny Friends

Z językami obcymi związana od najmłodszych lat: udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych, pasja do angielskiego i niemieckiego, studia na filologii angielskiej i wreszcie prowadzenie kursów indywidualnych i grupowych z języka angielskiego.

Prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi i młodzieżą. Lubi zarówno zajęcia indywidualne, jak i zajęcia grupowe, które – jak podkreśla – bywają szczególnym wyzwaniem, bo wymagają znalezienia wspólnej płaszczyzny porozumienia pomiędzy uczestnikami, reprezentującymi różne zawody, style życia i opinie, ale jednocześnie zachowania indywidualnego podejścia do każdego z nich.

Friends WilanówSpecjalność Zuzy to techniki aktywizujące mówienie i wspomagające biegłe posługiwanie się strukturami gramatycznymi oraz nowo poznanym słownictwem. Na swoich zajęciach wykorzystuje mnóstwo gier, filmów, zdjęć oraz innych materiałów, które sprawiają, że nauka języka nie jest przykrym obowiązkiem, lecz przyjemnością.

Języki to nie jedyna pasja Zuzy. Jej zainteresowania obejmują także podróże, gotowanie oraz… medycynę i biologię. Dlatego oprócz kursów General English prowadzi u nas wszystkie kursy Medical English.

Z Zuzą dogadacie się po polsku, angielsku i niemiecku.