Magda Kwiecińska

angielski dla dzieciLektor języka angielskiego Friends

Nasza zawsze uśmiechnięta lektorka grup dziecięcych – Madzia – ukończyła Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku edukacja początkowa z wczesnym nauczaniem języka angielskiego. Nie przestaje się jednak dokształcać, regularnie bierze udział w kursach i szkoleniach metodycznych, a w tym roku wybiera się na Kurs Klanzy oraz Metody Ruchu Rozwijającego.

Właśnie za to najbardziej lubi swoją pracę, dzięki niej rozwija i innych, i siebie.

gry i zabawyMagda stawia na różnorodność i aktywność w nauczaniu. Gra, śpiewa, opowiada, tańczy, biega i skacze razem ze swoimi podopiecznymi, tak aby nauka języka angielskiego była nie tylko skuteczna, ale również stanowiła dla nich jak najprzyjemniejsze doświadczenie.

Mówi, że jej najcenniejszym doświadczeniem jako nauczyciela i pedagoga była praca z dziewczynką autystyczną. Patrzenie na jej postępy językowe i społeczne było dla niej niesamowitym przeżyciem.

Czym oprócz pracy z najmłodszymi żyje Magda? Podróżami. Myślicie, że uda jej się w tym roku pojechać do wymarzonej Australii?

Z Magdą dogadasz się po polskuangielsku i hiszpańsku.