Kamila Dębek

niemiecki w wilanowieLektor języka niemieckiego Friends

Dzieciństwo w Niemczech, liczne podróże po Europie, studia na Wydziale Lingwistyki UW (wiodący język – niemiecki, drugi – angielski) na dwóch specjalnościach: tłumaczeniowej i dydaktycznej. Kamila to prawdziwy lingwistyczny skarb.

Niech was nie zwiedzie jej młody wiek. Kamila już od wielu lat udziela prywatnych lekcji języka niemieckiego. Świetnie sprawdza się zarówno podczas zajęć z dorosłymi, jak i z dziećmi, a każdego swojego ucznia traktuje indywidualnie i z cierpliwością.

lektor języka niemieckiegoUwielbia prowadzić konwersacje i uczyć języka w praktyce. I wciąż tryska nowymi pomysłami na urozmaicenie zajęć. Jeżeli ciekawi was, kto u nas na zajęciach gra w piłkę nożną i robi ludziki z kasztanów, to wiedzcie, że to właśnie Kamila. Ta sama Kamila już godzinę później czyta z wami poważny artykuł z Die Welt.

A ponieważ języka niemieckiego nigdy nie jest Kamili mało, wybiera się na kurs dla przewodników miejskich, aby móc oprowadzać niemieckich turystów po Warszawie.

Z Kamilą dogadacie się po polsku, niemiecku i angielsku.