Ania Barbarska

angielskiLektor języka angielskiego i dyrektor metodyczny Friends

Ania jest filologiem po lingwistyce stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Korepetycji zaczęła udzielać będąc jeszcze w szkole podstawowej, a pierwszą pracę w szkole językowej miała już na pierwszym roku studiów.

Przez wiele lat pracowała również jako tłumacz i weryfikator. Strzeżcie się, bo nie przeoczy żadnego błędu językowego.

Ania prowadzi zajęcia indywidualne dla dorosłych. Jest wielką fanką metody komunikatywnej, ale nie stroni od eksperymentowania z innymi, zarówno całkiem nowymi, jak i tymi zapomnianymi metodami.

angielskiNa jej zajęciach nie zabraknie gier, zdjęć, piosenek, fragmentów filmów, a nawet autentycznych biletów czy gazet z całego anglojęzycznego świata. A może pojawi się jeszcze coś innego… jakiś pomysł przyniesiony przez Anię z jednego z licznych szkoleń, w których uczestniczy lub zaadaptowany z któregoś z przekopywanych przez nią na bieżąco forów dla nauczycieli…

…lub przywieziony z jednej z wielu podróży. Bo Ania dzisiaj jest w Warszawie, jutro w Nowym Jorku, a pojutrze… kto wie, może w Tokio.

Z Anią dogadasz się po polsku, angielsku, rosyjsku i włosku.