Gdzie najłatwiej jest uczyć się języków obcych? Jakie miejsce jest najlepsze?

Na pewno takie, w którym znajdziemy przyjazną atmosferę, towarzystwo osób życzliwych i wyrozumiałych. Miejsce pozytywne, kameralne, sprzyjające interakcji.

Tak właśnie pomyśleliśmy. Wpadliśmy na pomysł miejsca, w którym sami chcielibyśmy się uczyć. Miejsca, którego wolelibyśmy nie nazywać szkołą językową, bo naszym zdaniem typowa szkolna atmosfera wcale nie sprzyja nauce.

Z tego pomysłu narodziła się Pracownia Friends: zlokalizowana w nowoczesnym Miasteczku Wilanów, przyjemna, ciepła, sprzyjająca komunikacji, zaprojektowana z myślą o kursach indywidualnych i w kameralnych grupach, które między innymi dzięki przyjaznemu wnętrzu Pracowni nie wyglądają u nas jak lekcje w szkole, ale jak spotkania dobrych przyjaciół.

Zapraszamy.