Chodzę na zajęcia z języka angielskiego już ponad 2 lata i jestem niezwykle zadowolona. Ania pomogła mi przełamać blokadę i zacząć używać języka w praktyce, za co jestem Jej ogromnie wdzięczna. Ania jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć (w przeciwieństwie do mnie 😉 ). Dzięki Jej zaangażowaniu zajęcia są bardzo ciekawe, uczę się mnóstwa nowych słówek/zwrotów i (co jest super) nie są ograniczone jedynie do ćwiczeń z książki. Zawsze jest o czym porozmawiać! A dodatkowo, te zajęcia to fantastyczna forma relaksu, odskoczni od codziennych obowiązków, duża dawka dobrego humoru i muszę powiedzieć, że zawsze wychodzę stamtąd z uśmiechem na ustach 🙂 Super miejsce !!!

Kasia

Friends to bardzo przyjazna szkoła dla małych dzieci. Mój syn (5 lat) już trzeci rok będzie chodził na zajęcia do Pani Magdy, którą uwielbia. Na angielski zawsze chętnie wychodzi z domu, bo panuje tam miła, bezstresowa atmosfera. Dzięki Pani Magdzie potrafi śpiewać wiele piosenek po angielsku. Zajęcia zachęciły go także oglądania bajek w tym języku.
Marta

Na kurs języka angielskiego, organizowany przez szkołę języków obcych FRIENDS, uczęszczam od dwóch lat. Zajęcia indywidualne z panią Anią przyniosły wiele pozytywnych rezultatów, zwłaszcza w zakresie konwersacji, nad którymi usilnie pracujemy. Z tego względu, że w pracy zawodowej zajmuję się głównie czytaniem anglojęzycznej literatury medycznej, potrzebne było mi wsparcie w obszarze General English, które uzyskałam w 100%. W szkole panuje zawsze miła atmosfera, Ania ma niezwykle rozwinięte zdolności pedagogiczne, a także nieziemską cierpliwość, dzięki czemu uczeń robi błyskawiczne postępy. Obecnie czuję się swobodniej, gdy w pracy czy na zagranicznym wyjeździe mam okazję rozmawiać w języku angielskim. Zamierzam nadal wytrwale kontynuować kurs, ponieważ dzięki niemu nie tracę kontaktu z językiem i zdobywam nowe umiejętności.

Dorota

Odkąd Pola chodzi na zajęcia do Friends, nie tylko opanowała nowe słowa i utrwaliła wiedzę, ale nauczyła się z niej korzystać. Teraz zakupy za granicą nie stanowią dla niej problemu  ( niestety 😉 ) Stała się też głodna wiedzy i chce się uczyć innych języków. Bardzo polubiła panią Magdę i za jej sposób bycia i za to jak przekazuje nowe umiejętności.
Marzena

To już drugi rok mojej nauki włoskiego z Małgosią. Za co cenię Małgosię? Po pierwsze, za szeroką wiedzę nie tylko o języku włoskim, ale również o kulturze i codziennym życiu we Włoszech. Po drugie, za niezliczone pomysły na uatrakcyjnienie zajęć: z grami, konkursami, filmikami i tematami konwersacji proponowanymi przez Gosię po prostu nie sposób się nudzić. I po trzecie, za osobowość – przesympatyczna Gosia jakimś cudem nawet u najbardziej niezdyscyplinowanego ucznia (czyli u mnie 😉 ) wyegzekwuje opanowanie czasowników w passato remoto.

Ania

Podziel się swoją opinią o nas

Opinia
Sending