angielski wilanów

Jesienne nowości

Oferta kursów Friends na rok 2015/2016 jest pełna niespodzianek i nowości.

Do tej pory języka specjalistycznego uczyliście się z nami wyłącznie na zajęciach indywidualnych. W tym roku po raz pierwszy będzie można się go u nas uczyć na kursach grupowych. Zaplanowaliśmy dla Was:

Nie zabraknie naszych stałych kursów języka angielskiego. Tym razem jednak kurs General English na poziomie B1 będzie intensywniejszy – zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu. A znane Wam już praktyczne warsztaty konwersacyjne prowadzone przez native speakera przenoszą się z sobotnich poranków na piątkowe wieczory.

Wzbogaciliśmy też ofertę kursów dla dzieci. Nasze owieczki, króliczki, tygrysy rosną i powoli wyrastają z Kids’ Clubu, a my rośniemy razem z nimi. W tym roku zaproponujemy dzieciom w wieku 7 – 8 lat zupełnie nowe, ale równie ciekawe (a może jeszcze ciekawsze) i bardzo praktyczne zajęcia Project Kids prowadzone metodą projektów.

Pomyśleliśmy też o maturzystach. Kochani, nie musicie przybiegać do nas w marcu na ekspresowe przygotowanie do egzaminu na kursach indywidualnych. Przyjdźcie już we wrześniu na kurs Pass & Go i przygotujcie się systematycznie i bez stresu.

Nie samym angielskim człowiek żyje. Na czas chłodnej jesieni, mroźnej zimy i rześkiej wiosny przygotowaliśmy dla Was rozgrzewające kursy języków ciepłego i słonecznego południa. Zapraszamy na:

A kto nie chce na południe, zawsze może się wybrać na zachód… z dziećmi. Bo w ślady króliczków Racing Rabbits z anglojęzycznego Kids Clubu pójdą w tym roku niemieckojęzyczne supermyszki Die Supermäuschen.

I oczywiście, jak zawsze, czekamy na Was również z naszą specjalnością – zajęciami indywidualnymi.

Zapraszamy.