Oferta kursów Friends na rok 2015/2016 jest pełna niespodzianek i nowości.

Do tej pory języka specjalistycznego uczyliście się z nami wyłącznie na zajęciach indywidualnych. W tym roku po raz pierwszy będzie można się go u nas uczyć na kursach grupowych. Zaplanowaliśmy dla Was:

Nie zabraknie naszych stałych kursów języka angielskiego. Tym razem jednak kurs General English na poziomie B1 będzie intensywniejszy – zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu. A znane Wam już praktyczne warsztaty konwersacyjne prowadzone przez native speakera przenoszą się z sobotnich poranków na piątkowe wieczory.

Wzbogaciliśmy też ofertę kursów dla dzieci. Nasze owieczki, króliczki, tygrysy rosną i powoli wyrastają z Kids’ Clubu, a my rośniemy razem z nimi. W tym roku zaproponujemy dzieciom w wieku 7 – 8 lat zupełnie nowe, ale równie ciekawe (a może jeszcze ciekawsze) i bardzo praktyczne zajęcia Project Kids prowadzone metodą projektów.

Pomyśleliśmy też o maturzystach. Kochani, nie musicie przybiegać do nas w marcu na ekspresowe przygotowanie do egzaminu na kursach indywidualnych. Przyjdźcie już we wrześniu na kurs Pass & Go i przygotujcie się systematycznie i bez stresu.

Nie samym angielskim człowiek żyje. Na czas chłodnej jesieni, mroźnej zimy i rześkiej wiosny przygotowaliśmy dla Was rozgrzewające kursy języków ciepłego i słonecznego południa. Zapraszamy na:

A kto nie chce na południe, zawsze może się wybrać na zachód… z dziećmi. Bo w ślady króliczków Racing Rabbits z anglojęzycznego Kids Clubu pójdą w tym roku niemieckojęzyczne supermyszki Die Supermäuschen.

I oczywiście, jak zawsze, czekamy na Was również z naszą specjalnością – zajęciami indywidualnymi.

Zapraszamy.

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Na wiosnę nowa grupa dla dzieci

Wszystkie nasze grupy dziecięce, w których zajęcia zaczynają się po godzinie 17, od dawna już pękają w szwach. No dobra, nie pękają, bo pilnujemy, żeby w żadnej grupie było nie więcej niż pięcioro dzieci. Ale jesteśmy Czytaj więcej…

Aktualności

W Dolinie Muminków

Już w marcu wzbogacamy naszą ofertę o kolejny język. Tym razem mamy dla was prawdziwą perełkę: ojczysty język pięciu milionów Europejczyków, w tym najlepszych skoczków narciarskich i świetnych kierowców rajdowych. Język kraju, z którego pochodzi Czytaj więcej…

Aktualności

We dwoje raźniej i… taniej

Czy wiecie, że nauka języka obcego we dwoje może być świetnym pomysłem na spędzenie czasu razem? Taka nauka to nie tylko przyjemność, potrafi być również naprawdę skuteczna. A do tego w lutym będzie całkiem ekonomicznym rozwiązaniem. Z Czytaj więcej…